středa 16. července 2014

Pohled do budoucna 8+/9- FLASH

Když se daříRadost z přelezu Pohled Do Budoucna. Foto: INK
31.5.2014 jsme s Inkou, Markem a Mončou vyrazili do Sloupu - Staré skály. Měl jsem v plánu si dát Pohled Do Budoucna a pak zkusit přelézt Moon Light Shadow 8 na OS.
 
Potěšilo mě, že Inka chtěla lézt Pohled Do Budoucna. Hned mě napadlo, že bych to mohl zkusit na Flash. Několikrát to krokovala, ukázala mi kroky.


Po asi hodině jsem se odhodlal k přelezu. Sice jsem byl nerozlezený, ale to nedělá problém. Jen jsem měl strach, aby mi nepromrzly prsty.
 
Tak jsem chvilku před přelezem šahal na skálu a pak je prohřál. No i tak to nakonec moc nepomohlo.
 
 
 
 
 
Cestu Pohled Do Budoucna 8+/9- se mi podařilo vylézt na Flash. Nahoře jsem měl namále, protože jsem si špatně přehodil nohy, nohu za lanem a k tomu ten odlez. Navíc ruce jsem měl totálně promrzlý a tak nahoře při držení malého hrůtku jsem spíš jen doufal, že něco držím, protože jsem to vůbec necítil. Měl jsem velkou radost, že se to povedlo.
 


Foto z flash přelezu. Foto by: Inka Matoušková

Moon Light Shadow OS. Foto: Inka Matoušková
 
 
Za pár hodin jsem nastoupil do Moon Light Shadow s úmyslem vyléz tuto cestu na OS. I přes různé nástrahy cesty se mi to podařilo.
 
Radost byla na místě. Po dolezu jsem začal pokukovat po Direkt variantě. Při slanění dolů jsem si zkusil (asi 3x) program kroků k řetězu.
 
Po několika minutovém odpočinku jsem to zkusil. A hned se cesta Moon Ligh Shadow Direkt 8+/9- na 1. pokus podařila přelézt.
 
 
Pohled Do Budoucna 8+/9-. Foto: Inka Matoušková

Poděkování: Inka Matoušková (foto), Marek Stehlík, Monika

Žádné komentáře:

Okomentovat