neděle 12. července 2015

Krátká křeč 9+

Krátká křeč 9+

 
28.6.2015 se mi konečně podařila vylézt tato těžká cesta ve starých skalách ve Sloupu. Poprvé jsem ji zkoušel tak jako Sofii v roce 2013 kdy jsem neudělal vůbec nástupní boulder. O rok později jsem do toho zase zkusil nastoupit a dokázal jsem stisknout spoďák. Ale to bylo celé. Až letos se mi podařilo zvednout nohy, ale pořád mi to nešlo. Až do doby, kdy mi jeden chlapík (Pavel) poradil program a kam dát nohu. Ten den jsem to dal jak nic, ale už to bylo na konci dne a museli jsme jet domů - říkal jsem si, že v příští návštěvě to dám jak nic z první bomby.
 
 
O 14 dní později jsem dojel na místo a radoval se, jak to dám jak nic....no a k mému úžasu a úděsu jsem nemohl nástupní boulder vůbec vylézt! Ten den jsem do toho dal hooodně pokusů a všechny marné. Přijel se za námi podívat i Vláďa Střílek, který tam nabombil několik těžkých boulderů.
 
Nakonec mě boulder pustil a já se jen modlil, abych to nepokazil a dolezl to. Povedlo se a má radost byla na místě, protože toto je typ cesty, který mi vůbec nesedí (fix a špatné nohy).
 
Díky Vaškovi a Vláďovi za podporu, byla to dřina i pro ně se dívat, jak mi to nejde :-)
 
 

 


Žádné komentáře:

Okomentovat